Co nabízíme

Vy máte projekt, my Vám jej pomůžeme uvést do života. Koncentrujeme se na tři základní linie působení:

Projekce a realizace pro průmysl

Poskytujeme kompletní služby při různých projektech modernizace výroby stavebních hmot, energetiky a jiného průmyslu, zejména tam, kde se manipuluje se sypkými hmotami.

dscn4930dscn5042Máme zkušenosti z výroby stavebních hmot: úpravnictví nerostných surovin, jejich výpal, příprava paliva, mletí a třídění, expedice volně ložených hmot, balení a paletizace. Široké znalosti manipulace se sypkými hmotami můžeme uplatnit i v jiném průmyslu – energetice, chemii, hutnictví, zemědělstv Umíme navrhovat a montovat velké celky, ve výškách, v horkém a prašném prostředí. Dodávky pomocných konstrukcí, skluzů, přechodů apod. si zajišťujeme sami vlastní výrobou v hale ve Zbraslavi u Rosic.dscn4985dscf6456

Speciální statika

Předpínání umožňuje zvýšit únosnost stavebních konstrukcí, zachovat a prodloužit jejich životnost a tím i jejich funkci a to i u porušených stavebních objektů. Předpínání nalézá stále častěji své místo u navrhování nových konstrukcí. Zesilování konstrukcí spočívá v aplikaci high-tech technologie - zpevnění stávajících železobetonových konstrukcí pomocí předpínacích kotevních lan Monostrand.dsc02977dsc02997img_8481-o--iznout-to-datum---_FotorSpolečnost PEEM, spol. s r.o. je držitelem Evropského patentu na "Zesílení železobetonových konzol pomocí dodatečného předpětí", držitelem Chráněného technického vzoru "Částečně předepnutá rámová příčel s parabolickými pásy", autorem Technického řešení "Zesílení mostového jeřábu pomocí dodatečného předpětí".

Speciální hmoty

Od začátku roku 2016 jsme distributorem produktů společnosti ITW Engineered Polymers pro český a slovenský trh. ITW Engineered Polymers je součástí Divize ITW Polymers. Tato skupina vyrábí a distribuuje lepidla, tmely, těsnící hmoty a kompozity na bázi polymerů. Její výrobní závody v Evropě jsou Shannon (Irsko) a Aarhus (Dánsko). V současné době nabízíme produkty značek:

Obchodní a ochranná značka DEVCON® zahrnuje celou řadu produktů v kategoriích oprav kovů, gumových dílů, oprav podlah, otěruvzdorných nátěrů, plastických spojení, povrchových úprav a mnoho dalších. Značka je na trhu již více než 50 let.

Obchodní a ochranná značka DENSIT® zahrnuje spoustu produktů pro podlahové řešení, přes produkty pro ochranu potrubí proti opotřebení a abrazí, po řešení základů zařízení pro obnovitelnou energii. Z této škály nabízíme produkty pro ochranu potrubí proti teplotě a abrazi WearFlex, WearCast a WearSpray.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa společnosti:


Čajkovského 35
616 00, Brno - Žabovřesky


Kontaktní osoba:

Martin Chalabala


+420 724 562 172

zesilovanikonstrukci@peem.cz


Napište nám