» Projekty

cz en

Projekty

Hlavní stránka » Technická řešení » Projekty

Projekt je časově ohraničené úsilí, směřující k vytvoření unikátního produktu nebo služby. Na rozdíl od podnikového procesu, který se provádí opakovaně s cílem vytvářet produkty a služby pro klienta se projekt liší svou dočasností a unikátností.

V českých zemích i na Slovensku se slovo projekt často používá k hovorovému pojmenování projektové dokumentace, která je produktem projekce, projektanta. Naše společnost z projekce historicky pochází a projekce je a bude jedním z našich základních pilířů. Nabízíme však nejen to, nabízíme komplexní pomoc s Vašim projektem ve všech jeho fázích.

Výsledkem projektu je benefit zákazníka. Může to být stavba, nové dílčí strojní zařízení nebo třeba celá výrobní jednotka. Projekt přináší například novou výrobní kapacitu, úsporu provozních nákladů, zvýšení efektivity, zvýšení ziskovosti, zlepšení životního prostředí nebo jiný významný hmatatelný přínos. A to je základ Vašeho úspěchu.

Ve výrobě stavebních hmot naše společnost působí už více než 15 let. České a slovenské cementárny a vápenky se s nadnárodními vlastníky změnily k nepoznání. Jsou to moderní, efektivní provozy, plně automatizované s citlivým vztahem k životnímu prostředí. U technických řešení řady drobných i významných investic byla právě společnost PEEM, spol.s r.o.. Máme zkušenosti s úpravnictvím surovin, výpalem, přípravou paliva, s mletím a tříděním, s expedicí ať už volně ložených hmot nebo s balením a paletizací. Široké znalosti manipulace se sypkými hmotami můžeme uplatnit i v jiném průmyslu – energetice, chemii, hutnictví… Umíme navrhovat a montovat velké celky, ve výškách, v horkém a prašném prostředí. Dodávky pomocných konstrukcí, skluzů, přechodů apod. si zajišťujeme sami vlastní výrobou v hale ve Zbraslavi u Rosic.

Vy máte projekt, my Vám jej pomůžeme uvést do života.

Při vizi, záměru, strategii projektu jsme zde se studií proveditelnosti, s návrhem originálního technického řešení, při plánování s pomocí při tvorbě podnikatelského plánu. Na začátku projektu Vám vypracujeme projektovou dokumentaci všech stupňů. Při realizaci Vám zajistíme dodávky, stavbu, montáž. A konečně při zkušebním provozu Vám pomůžeme uvést zařízení do chodu a zajistíme autorský dozor.

Na následujících stranách se můžete seznámit s naší nabídkou podrobněji.

Stavba bypassu Elevátor Hranice Zásobník na biomasu